Web Newsletter (11.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Author
fa: نویسنده

en: Edit
fa: ویرایش

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Save
fa: ذخیره

en: View
fa: مشاهده

en: Updated
fa: به‌روز

en: ID
fa: شناسه

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Authored on
fa: تالیف شده در

en: Changed
fa: تغییر یافته
