Web Newsletter (11.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Author
is: Höfundur

en: Edit
is: Breyta

en: Settings
is: Stillingar

en: Save
is: Vista

en: View
is: Skoða

en: Updated
is: Uppfært

en: ID
is: Kenni

en: Created
is: Stofnað
