Web Newsletter (11.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Author
jv: Penulis

en: Edit
jv: Sunting

en: Settings
jv: Sétingan

en: Save
jv: Simpen

en: View
jv: Tampilan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Created
jv: Digawé

en: Authored on
jv: Ditulis nang
