Web Newsletter (11.0.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Author
ps: ليكوال

en: Edit
ps: سمون

en: Settings
ps: امستنې

en: View
ps: ليد

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: ID
ps: پېژند
