Web Newsletter (11.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Save
ta: சேமி

en: View
ta: பார்

en: Updated
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Authored on
ta: எழுதப்பட்டது

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது
