Webonary (1.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (25 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: List
ar: لائحة

en: Language
ar: اللغة

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Edit
ar: تحرير

en: Search
ar: بحث

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Weight
ar: الوزن

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Import
ar: استيراد

en: Label
ar: التسمية

en: View
ar: عرض

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: الإنشاء

en: All
ar: الكل

en: Published
ar: منشور

en: Plain text
ar: نص عادي

en: General
ar: عام

en: Definition
ar: تعريف

en: Changed
ar: تم التغير

en: Enter the terms you wish to search for.
ar: أدخل العبارات التي تريد البحث عنها.

en: Word
ar: كلمة

en: - Select -
ar: - اختر -

en: Variants
ar: المتغيرات
