Webonary (1.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (23 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: All
bo: ཡོངས

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Plain text
bo: ཡིག་རྐྱང

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Enter the terms you wish to search for.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་འཚོལ་དགོས་པའི་ཐ་སྙད་ནང་འཇུག་བྱེད་དགོས།

en: Variants
bo: བྱེ་བྲག

en: exposed
bo: ཕྱིར་མངོན་ཟིན་པ
