Webonary (1.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (23 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: List
cs: Seznam

en: Language
cs: Jazyk

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Edit
cs: Upravit

en: Search
cs: Hledat

en: Weight
cs: Váha

en: Settings
cs: Nastavení

en: Label
cs: Popisek

en: View
cs: Zobrazit

en: Created
cs: Vytvořeno

en: All
cs: Vše

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Plain text
cs: Prostý text

en: General
cs: Obecné

en: Definition
cs: Definice

en: Changed
cs: Změněno

en: Enter the terms you wish to search for.
cs: Zadejte hledaný termín.

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: Variants
cs: Varianty

en: exposed
cs: vystavený

en: Allowed types: @extensions.
cs: Povolené typy: @extensions.
