Webonary (1.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (19 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: List
eo: Listo

en: Language
eo: Lingvo

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Edit
eo: Redaktu

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Weight
eo: Pezo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Import
eo: Importu

en: Label
eo: Etikedo.

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Created
eo: Kreita

en: All
eo: Ĉiuj

en: PHP
eo: PHA

en: Published
eo: Publikigita

en: Enter the terms you wish to search for.
eo: Entajpu la terminojn, kiujn vi volas serĉi.
