Webonary (1.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (24 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: List
gl: Lista

en: Language
gl: Idioma

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Edit
gl: Editar

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Weight
gl: Peso

en: Settings
gl: Axustes

en: Import
gl: Importar

en: Label
gl: Etiqueta

en: View
gl: Ver

en: Created
gl: Creado

en: All
gl: Todo

en: Published
gl: Publicado

en: Plain text
gl: Texto sen formato

en: General
gl: Xeral

en: Definition
gl: Definición

en: Changed
gl: Cambiado

en: Enter the terms you wish to search for.
gl: Introduza os termos que queira buscar.

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: exposed
gl: exposto

en: Allowed types: @extensions.
gl: Tipos permitidos: @extensions.
