Webonary (1.0.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (18 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: List
gu: સૂચિ

en: Language
gu: ભાષા

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Search
gu: શોધ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Import
gu: આયાત

en: Label
gu: શિર્ષક

en: View
gu: જુઓ

en: All
gu: બધા

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Plain text
gu: સાદું લખાણ

en: General
gu: સામાન્ય

en: Definition
gu: વ્યાખ્યા

en: Changed
gu: બદલ્યું
