Webonary (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (29 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: List
he: רשימה

en: Language
he: שפה

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Edit
he: עריכה

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: Import
he: יבוא

en: Label
he: תווית

en: View
he: צפיה

en: Created
he: נוצר

en: All
he: הכל

en: Published
he: מפורסם

en: Plain text
he: טקסט פשוט

en: General
he: כללי

en: Definition
he: הגדרה

en: Diff
he: שינוי

en: Changed
he: השתנה

en: Enter the terms you wish to search for.
he: הקלידו את המילים שברצונכם לחפש.

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Variants
he: וריאנטים

en: Ruby
he: רוּבי

en: Python
he: פייתון

en: exposed
he: חשוף

en: Java
he: ג'אווה

en: Allowed types: @extensions.
he: סוגים מותרים: @extensions.
