Webonary (1.0.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (23 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: List
hi: सूची

en: Language
hi: भाषा

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Search
hi: खोज

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Weight
hi: मान

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Import
hi: आयात करें

en: Label
hi: लेबल

en: View
hi: देखें

en: ID
hi: आईडी

en: Created
hi: निर्मित

en: All
hi: सभी

en: Published
hi: प्रकाशित

en: Plain text
hi: सादा टेक्स्ट

en: General
hi: सामान्य

en: Definition
hi: परिभाषा

en: Changed
hi: बदल गया

en: Enter the terms you wish to search for.
hi: आप जिसकी खोज करना चाहते हैं वह शब्द दर्ज करें .

en: - Select -
hi: - चुनें -
