Webonary (1.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (19 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: List
hy: Ցանկ

en: Language
hy: Լեզու

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Search
hy: Որոնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Label
hy: Պիտակ

en: View
hy: Դիտել

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Plain text
hy: Պարզ տեքստ

en: General
hy: Ընդհանուր

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: Allowed types: @extensions.
hy: Թույլատրված տեսակներ՝ @extensions:
