Webonary (1.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (22 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: List
is: Listi

en: Language
is: Tungumál

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Edit
is: Breyta

en: Search
is: Leit

en: Reset
is: Endursetja

en: Weight
is: Vægi

en: Settings
is: Stillingar

en: Import
is: Flytja inn

en: Label
is: Merking

en: View
is: Skoða

en: ID
is: Kenni

en: Created
is: Stofnað

en: All
is: Allt

en: Published
is: Birt

en: General
is: Almennt

en: Definition
is: Skilgreining

en: Enter the terms you wish to search for.
is: Skrifaðu þau skilyrði sem þú vilt leita eftir.

en: - Select -
is: - Velja -

en: Allowed types: @extensions.
is: Leyfðar skráartegundir: @extensions.
