Webonary (1.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (20 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: List
jv: Daftar

en: Language
jv: Basa

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Edit
jv: Sunting

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: Weight
jv: Urutan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Import
jv: Ngimpor

en: Label
jv: Judul

en: View
jv: Tampilan

en: Created
jv: Digawé

en: All
jv: Kabèh

en: Published
jv: Dipacak

en: Plain text
jv: Teks biasa

en: General
jv: Umum

en: Enter the terms you wish to search for.
jv: Ketiknā tetembungan sing arep digoléki.

en: - Select -
jv: - Pilih -
