Webonary (1.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (20 entries)

en: Delete
km: លុប

en: List
km: បញ្ជី

en: Language
km: ភាសា

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Import
km: នាំចូល

en: Label
km: ស្លាក

en: View
km: មើល

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: All
km: ទាំងអស់

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Plain text
km: អត្ថបទ​ធម្មតា

en: General
km: ទូទៅ​

en: Enter the terms you wish to search for.
km: បញ្ចូល​ពាក្យ​ដែល​អ្នក​ចង់​ស្វែងរក ។

en: - Select -
km: - ជ្រើស -
