Webonary (1.0.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: List
ml: പട്ടിക

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Import
ml: ഇറക്കുമതി

en: Label
ml: അടയാളം

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: PHP
ml: പി.എച്ഛ്.പി

en: Published
ml: പ്രസിദ്ധീകരിച്ചവ
