Webonary (1.0.0-alpha1) - en to my translation catalogue (16 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: List
my: စာရင်း

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Enter the terms you wish to search for.
my: ရှာလိုသည့် စာလုံးများကို ထည့်ပါ

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -
