Webonary (1.0.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (18 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: List
nn: Liste

en: Language
nn: Språk

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Edit
nn: Rediger

en: Search
nn: Søk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Weight
nn: Vekt

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Import
nn: Importer

en: Label
nn: Etikett

en: View
nn: Sjå på

en: Created
nn: Laga

en: All
nn: Alle

en: Published
nn: Publisert

en: Plain text
nn: Rein tekst

en: Enter the terms you wish to search for.
nn: Skriv inn søkeorda dine
