Webonary (1.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (24 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: List
oc: Listar

en: Language
oc: Lenga

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Edit
oc: Modificar

en: Search
oc: Recercar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Weight
oc: Pes

en: Settings
oc: Paramètres

en: Import
oc: Importar

en: Label
oc: Etiqueta

en: View
oc: Veire

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Created
oc: Creat(ada)

en: All
oc: Tot

en: Published
oc: Publicat

en: Plain text
oc: Tèxte brut

en: Definition
oc: Definicion

en: Changed
oc: Modificat

en: Enter the terms you wish to search for.
oc: Indicar los tèrmes de recercar

en: - Select -
oc: - Seleccionar -

en: Variants
oc: Variantas

en: exposed
oc: expausat
