Webonary (1.0.0-alpha1) - en to or translation catalogue (7 entries)

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: List
or: ତାଲିକା

en: Language
or: ଭାଷା

en: Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Import
or: ଆମଦାନୀ କରନ୍ତୁ

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ
