Webonary (1.0.0-alpha1) - en to os translation catalogue (13 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: List
os: Номхыгъд

en: Language
os: Æвзаг

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Search
os: Агуырд

en: Reset
os: Раздæрау

en: Weight
os: Уæз

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Import
os: Импорт

en: Label
os: Нысан

en: View
os: Фенд
