Webonary (1.0.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (12 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: All
pa: ਸਭ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ
