Webonary (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (26 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: List
pl: Lista

en: Language
pl: Język

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Edit
pl: Edytuj

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Weight
pl: Waga

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Import
pl: Importuj

en: Label
pl: Etykieta

en: View
pl: Widok

en: Created
pl: Utworzono

en: All
pl: Wszystko

en: Published
pl: Opublikowane

en: Plain text
pl: Czysty tekst

en: General
pl: Ogólne

en: Definition
pl: Definicja

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Enter the terms you wish to search for.
pl: Wprowadź słowa, które mają zostać wyszukane.

en: Word
pl: Słowo

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Variants
pl: Warianty

en: exposed
pl: udostępniony

en: Allowed types: @extensions.
pl: Dozwolone rozszerzenia: @extensions.
