Webonary (1.0.0-alpha1) - en to se translation catalogue (10 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Language
se: Giella

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Edit
se: Rievdat

en: Search
se: Oza

en: View
se: Čájet

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: All
se: Buot

en: Published
se: Almmuhuvvon
