Webonary (1.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (19 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: List
sl: Seznam

en: Language
sl: Jezik

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Edit
sl: Uredi

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Weight
sl: Teža

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Import
sl: Uvozi

en: Label
sl: Oznaka

en: View
sl: Prikaži

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: All
sl: Vsi

en: Published
sl: Objavljeno

en: Plain text
sl: Golo besedilo

en: General
sl: Splošno

en: Enter the terms you wish to search for.
sl: Vpišite izraze, ki jih želite poiskati.
