Webonary (1.0.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (15 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: List
sr: Листа

en: Language
sr: Језик

en: Edit
sr: Измени

en: Search
sr: Претрага

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Import
sr: Увоз

en: Label
sr: Ознака

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Definition
sr: Дефиниција

en: Changed
sr: Промењен

en: Allowed types: @extensions.
sr: Дозвољени типови: @extensions.
