Webonary (1.0.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: List
ug: تىزىملىك

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Label
ug: بەلگە

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: All
ug: ھەممە

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Plain text
ug: ئادەتتىكى تكىست

en: General
ug: ئادەتتىكى
