Webonary (1.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (29 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: List
uk: Список

en: Language
uk: Мова

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Edit
uk: Редагувати

en: Search
uk: Пошук

en: Reset
uk: Скинути

en: Weight
uk: Вага

en: Settings
uk: Налаштування

en: Import
uk: Імпортувати

en: Label
uk: Мітка

en: View
uk: Перегляд

en: Created
uk: Створено

en: All
uk: Все

en: Published
uk: Опубліковано

en: Plain text
uk: Простий текст

en: General
uk: Загальне

en: Definition
uk: Визначення

en: Diff
uk: Різниця

en: Changed
uk: Змінено

en: Enter the terms you wish to search for.
uk: Введіть терміни, які необхідно знайти.

en: Word
uk: Слово

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: Variants
uk: Варіанти

en: Python
uk: Пітон

en: exposed
uk: розкритий

en: Media Files
uk: Медіафайли

en: Allowed types: @extensions.
uk: Дозволені типи: @extensions.
