Webonary (1.0.0-alpha2) - en to de translation catalogue (26 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: List
de: Liste

en: Language
de: Sprache

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Search
de: Suche

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Weight
de: Gewichtung

en: Settings
de: Einstellungen

en: Import
de: Importieren

en: Label
de: Beschriftung

en: View
de: Ansicht

en: Created
de: Erstellt

en: All
de: Alle

en: Published
de: Veröffentlicht

en: Plain text
de: Klartext

en: General
de: Allgemein

en: Changed
de: Geändert

en: Enter the terms you wish to search for.
de: Die Begriffe eingeben, nach denen gesucht werden soll.

en: Word
de: Wort

en: - Select -
de: - Auswählen -

en: Variants
de: Varianten

en: exposed
de: hervorgehoben

en: Media Files
de: Mediendateien

en: Allowed types: @extensions.
de: Erlaubte Dateitypen: @extensions.
