Webonary (1.0.0-alpha2) - en to it translation catalogue (24 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: List
it: Elenco

en: Language
it: Lingua

en: Yes
it: Sì

en: Edit
it: Modifica

en: Search
it: Cerca

en: Reset
it: Ripristina

en: Weight
it: Peso

en: Settings
it: Impostazioni

en: Import
it: Importa

en: Label
it: Etichetta

en: View
it: Visualizza

en: Created
it: Creato

en: All
it: Tutti

en: Published
it: Pubblicato

en: Plain text
it: Testo semplice

en: General
it: Generale

en: Definition
it: Definizione

en: Changed
it: Modificato

en: Enter the terms you wish to search for.
it: Inserisci i termini da cercare.

en: - Select -
it: - Scegliere -

en: Variants
it: Varianti

en: exposed
it: esposto

en: Allowed types: @extensions.
it: Tipi consentiti: @extensions.
