Webonary (1.0.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (20 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: List
ne: सूचि

en: Language
ne: भाषा

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: View
ne: दृश्य

en: ID
ne: परिचय

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: All
ne: सबै

en: PHP
ne: पीएचपी

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Enter the terms you wish to search for.
ne: तपाईँले खोज्न चाहनुभएको शब्द हाल्नुहोस।

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -
