Webonary (1.0.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (27 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: List
nl: Lijst

en: Language
nl: Taal

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Edit
nl: Bewerken

en: Search
nl: Zoeken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Weight
nl: Gewicht

en: Settings
nl: Instellingen

en: Import
nl: Importeren

en: View
nl: Weergeven

en: Created
nl: Aangemaakt

en: All
nl: Alle

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Plain text
nl: Platte tekst

en: General
nl: Algemeen

en: Definition
nl: Definitie

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Enter the terms you wish to search for.
nl: Geef de woorden op waarnaar u wilt zoeken.

en: Word
nl: Woord

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Variants
nl: Varianten

en: Ruby
nl: Robijnrood

en: exposed
nl: zichtbaar gemaakt

en: Media Files
nl: Mediabestanden

en: Allowed types: @extensions.
nl: Toegestane types: @extensions.
