Webonary (1.0.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (26 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: List
eu: Zerrenda

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Edit
eu: Editatu

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Weight
eu: Pisua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Import
eu: Inportatu

en: Label
eu: Etiketa

en: View
eu: Bista

en: ID
eu: IDa

en: Created
eu: Sortua

en: All
eu: Guztiak

en: Published
eu: Argitaratua

en: Plain text
eu: Testu laua

en: General
eu: Orokorra

en: Definition
eu: Definizioa

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Enter the terms you wish to search for.
eu: Idatzi bilatu nahi dituzun terminoak.

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: Variants
eu: Aldaerak

en: exposed
eu: agerian jarri

en: Allowed types: @extensions.
eu: Onartutako luzapenak: @extensions.
