Webonary (1.0.0-alpha2) - en to fy translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fy: Wiskje

en: Language
fy: Taal

en: Edit
fy: Bewurkje

en: Search
fy: Sykje

en: Settings
fy: Ynstellings

en: View
fy: Besjen

en: Enter the terms you wish to search for.
fy: Fier de wurden yn dêr't jo nei sykje wolle.

en: - Select -
fy: - Selektearje -
