Webonary (1.0.0-alpha2) - en to kk translation catalogue (18 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: List
kk: Көрсету

en: Language
kk: Тіл

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Weight
kk: Салмағы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Import
kk: Импорт

en: Label
kk: Атауы

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: All
kk: Барлық

en: Published
kk: Жарияланған

en: General
kk: Басты

en: Enter the terms you wish to search for.
kk: Іздейтін терминдерді енгізіңіз.
