Webonary (1.0.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (22 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: List
ro: Listă

en: Language
ro: Limba

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Edit
ro: Editați

en: Search
ro: Căutare

en: Reset
ro: Resetează

en: Weight
ro: Greutate

en: Settings
ro: Setări

en: Label
ro: Etichetă

en: View
ro: Afișează

en: Created
ro: Creat

en: All
ro: Toate

en: Published
ro: Publicat

en: Plain text
ro: Text simplu

en: Definition
ro: Definiție

en: Changed
ro: Schimbat

en: Enter the terms you wish to search for.
ro: Introduceți termenii doriți pentru căutare.

en: - Select -
ro: -Selectați-

en: exposed
ro: expus

en: Allowed types: @extensions.
ro: Tipuri de fișiere permise: @extensions
