Webonary (1.0.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: List
ta: பட்டியல்

en: Language
ta: மொழி

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Search
ta: தேடல்

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Weight
ta: நிறை

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: View
ta: நோக்குக

en: Published
ta: பிரசுரிக்கப்பட்டது
