Webpack Reactjs SASS (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (19 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Content
hr: Sadržaj

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Size
hr: Veličina

en: Container
hr: Kontejner

en: Background
hr: Pozadina

en: Length
hr: Dužina

en: Width
hr: Širina

en: Text color
hr: Boja teksta

en: Color
hr: Boja

en: Position
hr: Pozicija

en: Limit
hr: Ograničenje

en: Link color
hr: Boja poveznice

en: Blue Lagoon (default)
hr: Blue Lagoon (zadano)

en: Main background
hr: Glavna pozadina

en: Sidebar background
hr: Pozadina stupca

en: Sidebar borders
hr: Rubovi stupaca

en: Footer background
hr: Pozadina podnožja

en: Title and slogan
hr: Naziv i slogan
