Webpack Reactjs SASS (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (26 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Content
ro: Conținut

en: Enabled
ro: Activat

en: Size
ro: Mărime

en: Container
ro: Recipient

en: Background
ro: Fundal

en: Length
ro: Lungime

en: Layout
ro: Prezentare

en: Width
ro: Lățime

en: Text color
ro: Culoare text

en: Color
ro: Culoare

en: Position
ro: Poziție

en: Limit
ro: Limită

en: Link color
ro: Culoare link

en: Offset
ro: Decalaj

en: Blue Lagoon (default)
ro: Lagună Albastră (implicit)

en: Slate
ro: Ardezie

en: Main background
ro: Fundal principal

en: Sidebar background
ro: Imagine de fundal laterală

en: Sidebar borders
ro: Margini laterale

en: Footer background
ro: Culoare de fundal a subsolului paginii

en: Plum
ro: Prună

en: Title and slogan
ro: Titlu și slogan

en: Ice
ro: Gheață

en: Header background top
ro: Fundalul părții de sus a antetului

en: Header background bottom
ro: Imagine de fundal antet jos
