Webpack Reactjs SASS (8.x-1.0) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Title
af: Titel

en: Content
af: Inhoud

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Size
af: Grootte

en: Container
af: Houer

en: Color
af: Kleur
