Webpack Reactjs SASS (8.x-1.0) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Content
am: ይዞታ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Text color
am: የጽሑፍ ቀለም

en: Color
am: ቀለም

en: Position
am: ቦታ

en: Link color
am: የአገናኝ ቀለም
