Webpack Reactjs SASS (8.x-1.0) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Content
ast: Conteníu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Size
ast: Tamañu

en: Width
ast: Anchu

en: Text color
ast: Color del testu

en: Link color
ast: Color del enllaz
