Webpack Reactjs SASS (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Content
az: Məzmun

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Size
az: Ölçü

en: Container
az: Konteyner

en: Length
az: Uzunluq

en: Layout
az: Şablon

en: Width
az: Eni

en: Color
az: Rəng

en: Position
az: Vəzifə

en: Selector
az: Seçici

en: White
az: Ağ

en: Offset
az: Ofset

en: Slate
az: Şifer
