Webpack Reactjs SASS (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (21 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Content
be: Змесціва

en: Enabled
be: Уключана

en: Size
be: Памер

en: Container
be: Кантэйнер

en: Width
be: Шырыня

en: Text color
be: Колер  тэксту

en: Color
be: Колер

en: Link color
be: Колер спасылак

en: Placement
be: Пазіцыя

en: Blue Lagoon (default)
be: Блакітная Лагуна (па змоўчанні)

en: Slate
be: Спіс

en: Main background
be: Асноўны фон

en: Sidebar background
be: Фон сайдбару

en: Sidebar borders
be: Межы сайдбару

en: Footer background
be: Фон футэру

en: Plum
be: Слівавы

en: Title and slogan
be: Назва і слоган

en: Firehouse
be: Агністы дом (Firehouse)

en: Ice
be: Лёд

en: Dark
be: Цёмная
