Webpack Reactjs SASS (8.x-1.0) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Content
bg: Съдържание

en: Enabled
bg: Активиран

en: Size
bg: Размер

en: Length
bg: Времетраене

en: Text color
bg: Цвят на текста

en: Color
bg: Цвят

en: Link color
bg: Цвят на хипервръзките
