Webpack Reactjs SASS (8.x-1.0) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Content
bs: Sadržaj

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Size
bs: Veličina

en: Width
bs: Širina

en: Text color
bs: Boja teksta

en: Color
bs: Boja

en: Link color
bs: Boja linka
