Webpack Reactjs SASS (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (31 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Content
ca: Contingut

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Size
ca: Mida

en: Container
ca: Contenidor

en: Background
ca: Fons

en: Length
ca: Llargada

en: Layout
ca: Disposició

en: Width
ca: Amplada

en: Text color
ca: Color del text

en: Position
ca: Posició

en: Limit
ca: Límit

en: White
ca: Blanc

en: Link color
ca: Color dels enllaços

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Light
ca: Clar

en: Primary
ca: Primari

en: Secondary
ca: Secundari

en: Blue Lagoon (default)
ca: Llacuna blava (predeterminat)

en: Slate
ca: Pissarra

en: Main background
ca: Fons principal

en: Sidebar background
ca: Fons de la barra lateral

en: Sidebar borders
ca: Vores de les barres lateral

en: Footer background
ca: Fons del peu

en: Plum
ca: Pruna

en: Title and slogan
ca: Títol i eslògan

en: Firehouse
ca: Parc de bombers

en: Ice
ca: Gel

en: Dark
ca: Fosc

en: Header background top
ca: Fons superior de la capçalera

en: Header background bottom
ca: Fons inferior de la capçalera
