Webpack Reactjs SASS (8.x-1.0) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Content
cy: Cynnwys

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Size
cy: Maint

en: Width
cy: Lled

en: Text color
cy: Lliw testun

en: Color
cy: Lliw

en: Position
cy: Lleoliad

en: Limit
cy: Terfyn

en: Link color
cy: Lliw cyswllt

en: Offset
cy: Ongli

en: Blue Lagoon (default)
cy: Lagŵn Glas (diofyn)
